Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 24
Preizkusila sem že veliko kolagenskih mask, ampak nič se ne more primerjati s to - dobila sem jo za darilo ob nakupu in jo moram zagotovo naročiti še enkrat. Je dražja, ampak vidim, zakaj se splača - hidratacija in čudovit sijoč učinek, poleg tega pa se hitro nanese, tako da jo lahko naneseš zjutraj pred službo - odlepiš in greš :)
Res mi je všeč, ima osvežujoč in vlažilni učinek. Uporabljam ga zvečer po toniku, ne nanašam ničesar drugega in odlično deluje. To je že drugič, da sem ga kupila.
Maska se zlahka olupi, vendar ne sme biti tanke plasti. Po olupitvi je koža gladka, sijoča in navlažena. Na licih je bila prisotna rahla zategnjenost, ki pa je po nanosu kreme izginila.
Verjetno najbolj hidratanten občutek, kar sem jih kdaj doživela! Parfum me malo draži, je malo preveč zame. Poskusila bom podobne izdelke z nižjo parfumacijo, ampak možno je, da ne bom našla nič boljšega, ampak bomo videli. Ja - pomembno je, da se NE IZPIRATE Z VODO, ampak samo odlepite! Na embalaži piše ali odlepite ali sperite, ampak škoda je to sprati! Ker to delno spere učinek steklene kože. Je pa hidratacija globinska, ne spere se popolnoma, ampak vsekakor je bolje, da se ne sperete z vodo, ne hitite, dajte si dovolj časa, da se temeljito odlepite. Mislim, da je večja plast boljša, jaz sem ga raje podrgnila, da je ostalo nekaj za naslednjič, imela sem vzorec. Darilo ob nakupu, ki me je zelo razveselilo!
Masko sem dobila kot vzorčno darilo, ampak je res odlična, konsistenca, vonj, edino, kar me odbija, je cena, čeprav podobne maske še nisem preizkusila, morda je razmerje med ceno in kakovostjo odlično.
Po pilingu je koža zdrava, sijoča in navlažena. Slabost je lahko višja cena za 70 ml pakiranje.
Iskreno povedano, nisem pričakovala, da bom z masko tako zadovoljna. Moja koža je bila po uporabi ves dan navlažena.
Odlična maska za luščenje – navlaži kožo, se hitro posuši in je ne lušči. Ko se posuši, jo je enostavno odstraniti, ne da bi pri tem dražila kožo. Zelo jo priporočam ☺️
Masko sem naročila že spomladi in zdaj lahko podam najbolj iskreno oceno. Maska je preprosto vau. Uporabljam jo enkrat na dva tedna. Rezultat je takoj opazen. Koža je napeta, sijoča od znotraj in sije od zdravja. Zelo jo priporočam!
Masko uporabljam 1-2 krat na teden. Uporabljam jo že približno 1-1,5 meseca. Zelo sem zadovoljna z njo. Imam problematično kožo, nagnjeno k rdečici. Koža je gladka, mislim, da po tej maski postane celo elastična. Pustim jo na obrazu približno eno uro, vendar je ne nanašam v zelo tanki plasti, ker je potem sploh ni priročno odstraniti, ko je nanesena zelo tanko.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože