Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 70
To kremo uporabljam predvsem zvečer, je gostejša, a hkrati zelo dobra. Vlaži kožo in zaenkrat ni povzročila nobenih izpuščajev ali podobnih težav.
"Zelo dobra krema za dehidrirano kožo. Ni gosta in se zelo dobro vpije."
Ima čudovito konsistenco, nežno in masleno. Nanašam ga na obraz in vrat. Ni povzročil nobenih izbruhov mozoljev, čeprav sem nagnjena k mozoljem. Ima zelo nežen vonj in je zelo udoben za uporabo. Zagotavlja zadostno hidratacijo za mešano kožo.
Krema je preprosto čudovita. Uporabljam jo zjutraj in zvečer. Všeč mi je njena tekstura. Popolnoma mi ustreza. Ni lepljivega občutka in se dobro vpije. Vsekakor jo priporočam. 👍
Krema je odlična za mojo mešano kožo (35+), hitro se vpije in ne pušča lepljivega občutka, koža je navlažena in mehka, priporočam jo.
Lepo mi pilingira kožo, vendar mi maši pore, zato bodite previdni, kje ga uporabljate, če imate mastno ali aknasto kožo.
Popolno zame zelo produktivno in prijetno na koži
To kremo kupujem vedno znova, je popolnoma neverjetna. Lahka, a čudovito hidrira. In tudi mojim prijateljicam je všeč, čeprav imamo različne tipe kože, ustreza vsem. Ne maši por, koža je lepo nahranjena.
Krema je neverjetna - kupujem že tretji paket.
Ta krema je pravi čudež. Obožujem jo, imam že drugo pakiranje, moja koža je zrela (42), suha in občutljiva. To kremo uporabljam kot zadnjo fazo po retinolu zvečer in zjutraj je še vedno lepo navlažena.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože