Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 45
Zelo prijeten in blag tonik za obraz. Priporočam uporabo pred čiščenjem in toniranjem, preden uporabite kozmetiko z retinolom.
Priporočam, da ga preizkusite, končno sem našla tonik, ki mi daje občutek ustrezne vlažnosti. Lepo nahrani mojo kožo in jo pusti mehko na dotik. Imam občutljivo kožo in se mi pore hitro zamašijo. S tem tonikom nimam težav in sem jih že preizkusila več. Ima mlečno, rahlo lepljivo konsistenco.
Še nikoli nisem naletela na boljši tonik. Globoko nahrani in posvetli kožo. Po dveh mesecih uporabe zjutraj in zvečer ga lahko samo priporočam. Moja koža je zelo občutljiva in pore se mi hitro zamašijo. Tega tonika sploh ne čutim na obrazu, so pa rezultati vidni. Ima lahko konsistenco.
V dneh "zlorabe" – visokih koncentracij retinala, salicilne kisline, azelaične kisline, 10 % niacinamida in zjutraj tiamidola v alkoholu – bi si mislili, da bi bil tonik popoln. Ni bil. Izsušil je kožo in povzročil manjši izpuščaj. Vendar pa je v mirnejših obdobjih pod kremo Purito s pantenolom deloval odlično. Občutek je kot oljnata voda, ni pregosta, zagotavlja malo vlage, vendar je bolj hranljiva. Lahko jo izpustite s kremo, če nanesete več slojev. Tisti z mastno in občutljivo kožo naj se ji izogibajo.
To je najbolj vsestranski izdelek, ki bi ga moral imeti vsak. Konsistenca je med mlečnim in vodenim tonikom, vonj je nevtralen. Odlično obnavlja bariero in hrani. V več slojih ga lahko uporabite kot edini izdelek v svoji rutini. Zelo ga priporočam! To je že moj 7. lonček ❤️
Vodnata konsistenca, brez vonja. Lepo navlaži kožo in jo odlično obnovi! Uporabljam lokalne retinoide, zato je to zame zelo pomembno. Vsekakor bom ponovila!
Ta tonik je dvokomponenten, po mešanju je mlečne konsistence, je redkejši, a zelo prijeten in čudovito hidratanten. Vsekakor ga priporočam.
Ta tonik mi je dermatolog priporočil kot del moje dnevne rutine nege kože za občutljivo in dehidrirano kožo in moram priznati, da je bil pravi hit. Redna uporaba mi je pomagala pomiriti kožo (imam rozaceo), zmanjšati zategnjenost in izboljšati njeno splošno stanje.
Če iščete najboljši tonik, ki je primeren za zelo mastno kožo, a je ne naredi mastne, boljšega ne boste našli. In vem, o čem govorim, saj sem preizkusila že milijon tonikov.
Imam suho kožo, na retinolu, 37 litrov. Letos sem preizkusila ogromno tonikov (Anua, Numbuzin, TO, Csorx itd.). Ta zaseda prvo mesto! Je popoln – po mešanju ima konsistenco kavnega mleka in deluje čudovito – kot negovalna esenca, a hkrati lažji. Takoj navlaži in zgladi kožo, tako zelo, da ne čutim potrebe po takojšnjem nanosu seruma – pomirjujoč učinek traja dolgo. In vonj – zame je čudovit, kot svež, črni čaj s sladko noto. Njami. Zahvaljujoč njemu sem bolj dosledna pri svoji rutini nege kože, ker ga preprosto rada uporabljam :) Edina pomanjkljivost – ni zelo dolgo obstojen v primerjavi z drugimi toniki. Ampak mu to odpustim!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože