Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 62
Sijoča, sveža koža zjutraj. Čisti sijaj!
Ko sem kremo prvič odprla, sem ostala v stanju nemega osupljenja – negativno. Izgleda kot sperma. Nisem se dala odvrniti, tudi zaradi prijetnega vonja. Po uporabi je rezultat viden že v nekaj dneh! Resnično jo priporočam! Odličen izdelek in rezultat!
Že nekaj časa iščem "kremo", ki bi jo lahko uporabljala ponoči, ne da bi si mašila pore. In tukaj je. Gre za gel formulo – majhna količina je dovolj za cel obraz, zaradi česar je zelo učinkovita. Zjutraj se zbudim s sijočo kožo :)
Fantastično napne in hidrira. Kožo naredi mehko in puhasto. Ima zanimivo gelasto teksturo, ki se hitro vpije. Sprva je na koži nekoliko lepljiv, vendar to hitro izgine.
Krema ima gelasto teksturo. Osebno mi ne moti, da ima gosto teksturo, če je nanesete majhno količino, se hitro vpije. Ne čutim, da bi se lepila na kožo, je tudi precej lahka na koži, mislim, da dobro opravlja svoje delo.
Moja koža obožuje to kremo, zato se k njej vedno znova vračam. Ima prijeten vlažilni in učvrstitveni učinek.
Uporabljam ga kratek čas, zato učinka še ne morem oceniti, je pa občutek na koži sprva malo lepljiv, vendar se hitro vpije in koža ostane mehka na dotik. Konsistenca je gosta. Majhna količina je dovolj. Bomo videli, kakšen učinek bo imel ob redni uporabi.
Nad to kremo sem precej razočarana, zdi se mi popolnoma lepljiva, koža je zategnjena, za to sem morala uporabiti drugo kremo.
Lahka gel krema, ki se takoj vpije in pusti kožo prožno. Mama je vedno prihajala k meni in mi kazala, kako lepo prožno imam kožo 😁
Lahka, gelasta konsistenca se hitro vpije in majhna količina je dovolj, da koža ostane navlažena.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože