Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 12
Moji lasje so, kot da bi pravkar prišli od frizerja.
Ima popolno teksturo, na laseh pusti prijeten vonj in po nanosu se zdi, da izgine. Ni lepljiv in na laseh pusti svilnato teksturo.
Odlično dišeče olje 🩷
Olje ima prijeten vonj in teksturo. Moji lasje bodo videti čudoviti!
Konsistenca olja je gostejša, vendar ne lepljiva. Lase naredi mehkejše. Steklenička in bleščice na dnu so lepe, le plastični pokrovček se težko zapre. Vonj je precej moteče močan, zato zaradi tega ne bi kupila več. Sicer pa olje za lase samo po sebi služi svojemu namenu.
Odličen izdelek. Dva odmerka (na sliki) sem nanesla na približno 2/3 dolžine las, las sploh ne obteži ali zmasti, pa imam tanke in redke lase! Na splošno še nisem imela slabega izdelka znamke Masil, pa naj bo to šampon ali balzam brez izpiranja, vse je super. To olje ima tudi res lepo embalažo :) Toplo ga priporočam, še posebej za suhe in skodrane lase, videli boste veliko razliko.
Olje se zelo dobro vpije v lase, prijetne konsistence. Lasje so mehkejši, bolj obvladljivi, česanje je res veselje in ne nočna mora :) Kupila bom še več izdelkov iz te linije. Imam dolge, goste lase in rezultat je res opazen in viden.
To olje sem si že dolgo želela preizkusiti in zdaj, ko sem si dala posvetliti lase, sem ga končno naročila in sem čisto navdušena. Nanesem ga po umivanju pred uporabo fena, dovolj je le malo, da paket zdrži dolgo, moji lasje so po uporabi dišeči, sijoči in mehki. Ima tudi lepo, elegantno embalažo in, kar je najpomembneje, ne obteži mojih las, jaz pa sem nagnjena k mastnim lasem.
V znamko masil sem se zaljubila že ob prvi uporabi. To olje je neverjetno. Las ne obteži, diši zelo elegantno in zadostuje le malo za cele lase. Lasje so po uporabi mehki, dišeči in še vedno ohlapni. Poleg tega je lepa in praktična embalaža. Priporočam uporabo skupaj z drugimi izdelki Masil.
Olje ima nežen vonj (na začetku nisem bila prepričana o vonju, a sem se sčasoma navadila in mi je bilo celo všeč ;P), osebno tega izdelka ne nanašam veliko na lase, ker malo ga je obtežil, majhna kapljica zadostuje za konice pri sušenju in izgleda lepo.zgladi lase, učinek je res dober. Olje ima na dnu delce kot bleščice, ampak ne vem če jih črpalka vpije.XD Zaradi svoje gostote je zelo učinkovito. Cena...lahko bi bila nižja, mislim, da če bo kakšna akcija, me bo zamikal nakup tega izdelka.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože