Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.







Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 33
S to masko sem imela slabo izkušnjo, za razliko od drugih pralnih od Mary in May: po nanosu se mi je na obrazu pojavil vodni mehurček, ampak morda zato, ker sem prekoračila čas nanosa. Kakorkoli že, zame je najmanj uporabna od vseh v kompletu!
Super vlažilno, priporočam :)
Maska je lepa, ampak ni čudežna, kot sem prebrala v ocenah tukaj ... Čisto navadna maska. Lahko rehidrira kožo, ampak učinek traja največ do drugega dne. In pod njo uporabim še tonik, po umivanju pa masko iz blaga. Imam mešano kožo. Vonj je prijeten, po vrtnicah. Tudi sestava je dobra. Enostavno se nanaša. Slabše je z izpiranjem ... Če jo pustim, da se posuši, kot piše v navodilih, se težje odstrani. Ne vem, ali je to zaradi koščkov cvetnih listov vrtnice 🤷 Vedno jo sperem pod tušem, ker so potem cvetni listi povsod ... Za to odvzamem eno zvezdico. Sicer je v redu, ampak je ne bom več kupila.
To je ena mojih absolutno najljubših mask. Prijeten je na otip in cenim tudi odlično sestavo. Ko se maska posuši, kožo navlažim z vodo ali jo popršim z roza tonikom, vmasiram in pustim, da se posuši, in to včasih ponovim tudi do trikrat, preden masko sperem. Moja koža je po tej maski mehka in zdravo matirana, ker glina dobro zoži pore, vendar ne toliko, da bi koža ostala suha. Vsekakor je odlična za mešano do mastno kožo in zagotovo bom kupila še eno, ko jo bom porabila.
Za darilo sem prejela manjši paket in takoj ko mi ga je zmanjkalo, sem takoj naročila večjega. Odlično navlaži in pomiri mojo kožo. Moje pore so nekoliko manjše.
Poskusila sem ga samo enkrat, ampak moj obraz je že opazno čistejši in lepši. In vonj je nebeški!
Ta izdelek sem prejela za darilo 😊Odlična glinena maska. Kožo pusti mehko.
To masko za obraz sem dobila za darilo od ksis. Pravzaprav je zelo dober izdelek. Gre za masko, podobno glini, s pravimi cvetnimi listi vrtnic. Tako lepo diši in moja koža je po uporabi tako mehka. Če iščete masko za obraz, jo priporočam ;))))
Za darilo sem prejela masko. Ima zelo prijetno konsistenco. Imam hormonske akne in deluje čudežno. Po uporabi se mi pore ožijo. Vredno jo je poskusiti za domačo spa nego.
To masko sem prejela za darilo in sem bila prijetno presenečena! Imam mešano kožo z mastnimi lici in brado – po uporabi je koža mehka, ni zategnjena, mastnost pa se zmanjša. Aroma je nežna, vrtnično-jagodna. Konsistenca je kremasta, enostavna za nanos. Uporabljam jo enkrat na teden že 2 meseca – in majhen lonček je še vedno dovolj. Zagotovo bom kupila še več in želim preizkusiti še druge maske te znamke. Hvala Ksisters, da ste me seznanili z njo ❤️
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože