Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki





Mnenja – 3
To so moje druge maske Mary & May; prej sem uporabljala kolagene. So super vlažilne, zaradi česar je moj obraz mehak, sijoč in svež. Lepo dišijo.
Zelo jih priporočam. Mislim, da so to najboljše maske v tej liniji. Moja koža je navlažena, čvrsta in resnično sijoča. Maske so zelo bogate s hranili.
Maske so pakirane v embalaži za večkratno uporabo in jih je enostavno odstraniti. Zadržujejo vlago in so nekoliko prevelike za moj obraz – težavo reši rezanje blaga. Niso premočene, nosilni material je mehak, esenca pa se postopoma vpije, kar zagotavlja dolgotrajne rezultate. Po uporabi se počutim osveženo. Kupila bom še nekaj iz druge linije.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože