Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki






Mnenja – 3
Krema se zelo dobro vpije in ne pušča mastnih ostankov. Nima opaznega vonja.
Za mojo mešano kožo je idealen tudi kot krema in zaščitni faktor: dva v enem. Koži da lep sijaj, ne draži me. V gubah pusti belo oblogo, na žalost kot vsak mineralni zaščitni faktor, nič strašnega. Takoj kupujem še enega.
To je res dobra mineralna krema za sončenje. Običajno sem nekoliko previdna pri zaščitnih faktorjih, ker mi ni všeč masten film, ki ga pustijo na obrazu, ampak ta je drugačna. Izbrala sem jo, ker je brez dišav in ne vsebuje drugih dražečih sestavin = moja občutljiva koža je zadovoljna. Lepo se vpije in ne pušča belih sledi. Lahko jo samo priporočam.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože