Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki






Mnenja – 4
Žal mi ta gel sploh ni ustrezal. Ko ga primerjam z gelom Frudia, ki ga redno uporabljam, je razlika zame ogromna. Ta izdelek je na koži lepljiv, počasi se vpija in po nanosu ostane na rokah neprijeten lepljiv občutek. Po nanosu imam občutek, kot da se mi lepijo oblačila, kar mi je zelo neprijetno, včasih pa imam celo občutek, da se moram spet stuširati. Sčasoma sem ga nehala uporabljati na telesu in ga obdržala le na petah, kjer me tako gosta in lepljiva tekstura ne moti. Tudi vonj mi ni bil všeč, ki mi preprosto ni bil prijeten. Žal tega izdelka ne bom več kupila.
Osebno imam raje gelske losjone za telo kot kreme, še posebej poleti, saj zagotavljajo prijetnejši občutek, zato mi je ta vrsta zelo všeč. Dokler se ne vpije, je koža nekoliko lepljiva, ko pa se vpije, je na otip mehka. Poskusila sem tudi Fruidin gel za telo, vendar mi je Lebelage bolj všeč, ker ima prijetnejši vonj.
Zelo lepa vitaminska bomba. Gel ima nežen vonj, ki skoraj v trenutku izhlapi, nisem ljubiteljica dišeče kozmetike, zato je to moj izdelek. Zelo dobra hidracija, namenjena celemu telesu, obrazu, pod očmi. Ni mi povzročalo razdraženosti. Je zelo lahka in daje občutek svežine.
Mehka konsistenca, hladilni učinek in hitra vpojnost. odlično! :)
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože