Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki




Mnenja – 5
Najprej moram reči, da diši res neverjetno, lahkotno, naravno. Moji lasje ga obožujejo, po nanosu so navlaženi. Vedno se veselim nanosa. Zelo ga priporočam! 10/10
Odlično olje za lase, kljub temu da je gostejše, se dobro vpije. Primerno za tanjše lase, tako mokre kot suhe. Ne pušča videza ali občutka mastnih las. Lasje so videti sijoči in zdravi.
Božansko diši in tudi moji lasje ga obožujejo
Odličen izdelek, nanesem ga na konice las. Vonj je neverjeten. Las mi ne masti.
Nežno dišeče in rahlo olje. Nanaša se lahko mokro in suho ter brez mazanja.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože