Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 14
Šampon se zelo dobro obnese v kombinaciji z masko. Ima prijeten, nežen vonj in ne draži lasišča. Po uporabi so lasje mehki in izgledajo odlično.
Šampon je odličen, poleg njega uporabljam tudi masko in olje iz te linije.
Po njem so lasje puhasti in sijoči. Ne izsuši lasišča in lasje so videti bolj zdravi.
Dala sem si narediti keratinsko nego las in so mi priporočili ta šampon. Žal sem pričakovala, da bo veliko boljše. Moji lasje so se zmastili v 3 dneh, prej pa sem si jih umivala vsakih 5 dni.
To je verjetno že desetič, da sem ga kupila. Moj najljubši šampon.
Kot lahko vidite na fotografiji, so lasje nahranjeni, mehki in svilnati.
Prijetno sem presenečena, imam barvane lase in večina korejskih šamponov (za poškodovane, obremenjene, barvane lase) mi sploh ne ustreza. Po tem šamponu se moji lasje ne zdijo tako suhi, česanje je veliko lažje. Naslednjič bom zagotovo spet naročila, preizkusila bom tudi drug šampon te znamke.
Žal mi to ni uspelo. Imam lase, ki se hitro zmastijo. Zaradi tega so nekoliko težki in se na dotik čudno obnesejo. Občutek je zelo silikonski.
Šampon sem preizkusila le enkrat, zato ne morem veliko povedati, ampak zaenkrat je v redu. Je običajen šampon, se dobro speni in ne draži lasišča.
Preizkusila sem ga in mi ni žal. Večina korejskih ali japonskih šamponov ne naredi najboljšega za valovite lase, ampak ta me je resnično presenetil. Lepo jih je navlažil, ne da bi jih obtežil.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože