Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 8
Zlahka se razmaže in dobro vlaži. Vonj je blag in prijeten.
Мені дуже сподобався соковитий аромат полунички і ніжна текстура гелю та лосьйону. А яка мила упаковка 🥰 Замовлятиму ще🍓
Žal ni izpolnil obljub. Ne vlaži, ne regenerira in je lepljiv ob nanosu. 😢 Imam precej suho kožo in kljub zagotovilom proizvajalca sem razvila alergijsko reakcijo. 😢
Čudovit losjon za telo. Kožo pusti neverjetno gladko (nasvet: če dodate malo otroškega olja, bo vaša koža postala bolj sijoča), čudovito diši in se hitro vpije. Zelo ga priporočam! Zagotovo ga bom kupila še kdaj.
Vonj je sladek, vendar ga uporabljajte po malo naenkrat, ker bo močno dišal!
🍡Obožujem ta korejski losjon!! Zelo je vlažilni <3 In vonj je NEVERJETEN, diši po jagodnem mleku🍓🥛 Ampak vonj zelo hitro izgine :( Ampak je še vedno zelo kul!! Dala mi je tudi nekaj vzorcev drugih izdelkov☆kožo pusti mehko in sijočo♡Vzorci, ki so bili priloženi, so bili: šampon z medom, krema za sončenje in vlažilna krema. Zasluži si 4 zvezdice!! Obožujem ga🍥
Iskreno sem presenečena 🤩 koža po uporabi postane tako gladka in gladkost ostane dva dni, tudi po tuširanju. Zato ga uporabljam vsaka dva dni. Zagotovo ga bom kupila prijateljici za darilo in načrtujem nakup čistila za telo te znamke 😁
Res mi je všeč, ima zelo okusen vonj po jagodah🍓, ob naročilu sem prejela veliko brezplačnih vzorcev izdelkov. ₊˚⊹ᰔ 🍰
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože