Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Mnenja – 3
Ima hladilni učinek, dobro neguje lasišče, po prvem mesecu uporabe je bilo opaziti veliko novih zraslih las. Las ne masti, ne obtežuje itd.
Zelo dober izdelek, lasje manj izpadajo in so postali veliko gostejši.
Zelo kul tonik za lasišče, vendar ima malo mentola, zahvaljujoč njemu in šamponu iz te linije so mi lasje začeli veliko manj izpadati in opazila sem, da so začeli bolj aktivno rasti, priporočam nakup, naročila bom še več. P.s. Kar se tiče odtenkov, če ga uporabljate vsak dan in ne zelo varčno, bo zdržal 1-2 meseca, ampak se splača.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože