Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki







Mnenja – 11
Videla sem že nekaj precej slabih ocen, ampak lasje vsakega so drugačni! Zame je ta izdelek zelo dober. Imam skodrane, a zelo tanke in redke lase zaradi kroničnih bolezni in hormonskih težav. Stara sem 31 let in lepo diši ter zaradi kofeinskih izdelkov v notranjosti rahlo mravljinči. Odlično in po umivanju lasje niso bili tako zavozlani kot običajno. Pri meni je delovalo brezhibno.
Zaradi tega me neverjetno srbi lasišče. Te težave še nikoli nisem imela z nobenim šamponom.
Ta šampon mi sploh ni všeč. Po prvem umivanju so bili moji lasje razmršeni – zelo neprijetni na dotik in izjemno težki za razčesavanje. Lasje so bili, kot da so še vedno mokri, čudno gumijasti in imela sem občutek neumitih las, čeprav sem šampon temeljito splaknila. Kar se mene tiče, ga ne priporočam.
Šampon Honey & Macadamia Nature z vonjem češnjevega cveta sem že uporabljala, vendar mi je bila ta različica še bolj všeč. Šampon dobro očisti lasišče, lasje po umivanju ostanejo dlje časa sveži in so videti lahki. Aroma češnjevega cveta je zelo prijetna in nežna. Odlična izbira za vsakodnevno uporabo.
Ko sem se preselila v Nemčijo, sem se soočila s problemom izpadanja las, se odločila, da se bom s tem borila, pogledala sem šampone in izbrala tega, uporabljala sem različne šampone, vključno z Redkenom, ampak ta je preprosto nekaj posebnega, lasje so mi res začeli manj izpadati in bolj aktivno rasti, priporočam ga.
Žal mi ni ustrezal, težko se je spral in lasje so se mi po umivanju zdeli mastni. Vendar je izpolnil obljubo o vonju in zmanjšanju izpadanja las.
To oceno pišem po dveh tednih in večkratni uporabi. Z izdelkom sem zadovoljna! Imam težave in pogosto prhljaj različnih znamk, zaenkrat se zdi, da mi ta ustreza. Priporočam.
Zaenkrat sem ga uporabila samo enkrat, vonj je čudovit. Po umivanju so se mi lasje lepo obnesli, mislim, da jim bo ustrezal, saj so moji fini valovi ostali lepi in lasišče me ni srbelo (zaradi srbečega lasišča sem morala zamenjati prejšnji šampon).
Čudovito diši in všeč mi je, kako deluje
Preizkusila sem nekaj novega, uporabljam ga že en mesec in moji lasje so mehki in jih je lažje česati 🫶
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože