Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.
Tvoje čudovite slike in videoposnetki









Mnenja – 5
Eno platneno torbo sem že dobila za darilo in jo zelo rada nosim, ker je trpežna in velika. Ima pa tudi žep v notranjosti za ključe ali denarnico. Tako da sem s to zelo zadovoljna. Prav tako kakovostna in še lepša.
S to torbo sem bila zelo zadovoljna 🫶🏻 dve leti s K-sisters <3
Ker sem jo dobila za darilo, verjetno ni lepo preveč kritizirati, vendar želim omeniti, če jo bo kdo kupil po polni ceni, da kakovost torbe ni ravno dobra. Šivi so spodaj krivi, ena stran je tesno prišita, druga pa sploh ne (to lahko vidite na prvi priloženi fotografiji). Niti so ponekod ohlapne, material je obrabljen. Torba je zelo velika, ročaji so predolgi, zagotovo ne bo primerna za nižje dekle, da bi jo obesilo na ramo. Ko je zložena, zavzame veliko prostora v torbici (če sploh pride vanjo). Pričakovala sem bolj kompakten in kakovosten izdelek.
Za darilo sem dobila torbo😻 zelo udobna, kakovostna in čudovite zelene barve💚 precej prostorna, tako da jo lahko vzameš s seboj na plažo, v trgovino in na sprehod💕
Danes sem prejela darilo in sploh nisem pričakovala, da bo tako kakovostno. Je res dobro narejeno, robustno, lepo in ima čudovito barvo. Bila sem zelo vesela, ko sem ga prejela za darilo. Hvala, Ksisters!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože