Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki




Mnenja – 3
Glede tega izdelka imam mešane občutke. Ko sem ga prvič uporabila, je pustil precej bel sledi, ki pa izgine, ko ga nanesem več. Vendar se zdi nekoliko bolj masten kot prej. Na splošno ni slab, le temeljito ga je treba nanesti.
Kupila sem ga samo zato, da preizkusim in dejansko deluje dobro za mojo kožo. Prijetna tekstura, se enostavno vpije. Priporočam.
Krema se zelo dobro vpije in ne pušča mastnih ostankov. Ima zelo nežen, svež vonj.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože