Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 130
Preizkusila sem že veliko čistilnih izdelkov, ampak ta je nekaj posebnega! Je kremast, odlično odstrani ličila in hkrati pusti mojo kožo navlaženo. Nekaj sem jih že porabila in vedno znova kupujem novega. Dala sem ga nekaj prijateljicam, da ga preizkusijo, in tudi one so ga kupile :) Obožujem ga, ne morem ga kar priporočiti!
Po spletu sem bila v skušnjavi, da bi preizkusila ta balzam. Žal nam njegova tekstura ni bila všeč. Trdna formula masla, ki se topi pod prsti, mi preprosto ne ustreza – veliko bolj udobno mi je uporabljati gele ali tekoča olja. Izdelek sam po sebi ni slab, vendar ga zaradi edinstvene konsistence ne bom več kupila.
Kupila sem ga za svojo večerno rutino čiščenja obraza, vau! Čisti nežno, delikatno in čisto 🥰 moja koža ga obožuje 😻
Balzam je prijeten, zelo dobro čisti, ne peče v očeh, ampak mi je povzročil izpuščaje....
Že dolgo si želim kupiti ta čistilni balzam. Slišala sem veliko dobrih ocen o njem. Končno sem ga lahko preizkusila na obrazu. Resnično si zasluži vse pohvale. Uporabljam ga kot prvi korak pri čiščenju obraza. Učinkovito in nežno odstrani ličila. In ta balzam je tako prijeten za obraz, da ga med večerno rutino dolgo ne želim sprati. Zelo ga priporočam. Priporočam tudi spletno stran "Ksisters". Tukaj delajo ljudje, ki jim je vsekakor mar za njihove stranke in njihov ugled. Na mojo zahtevo so se zelo hitro odzvali. Izjemno prijetno je. Še naprej bom naročala tukaj in to spletno stran priporočam vsem.
Ima prijetno teksturo, lepo diši in odlično čisti!
Odličen balzam! Ob stiku s kožo se stopi, ob stiku z vodo emulgira in učinkovito odstrani ličila. Ne izsuši kože in ima prijeten, rahel zeliščni vonj. Zelo ga priporočam!
Odličen balzam. Preizkusila sem že več znamk in zaenkrat mi vse ustrezajo, ta ni izjema. Ima prijetno lahko teksturo, pa tudi nežen vonj. Zelo dobro odstrani ličila in očisti kožo. Zelo sem zadovoljna ☺️
Večina balzamov za odstranjevanje ličil mi draži oči, ampak ta izdelek je edini, ki tega ne počne. Odlično odstrani vodoodporno maskaro in dolgoobstojno šminko. Po odstranitvi me koža ne zategne, kar je velik plus.
Z balzamom sem zelo zadovoljna, ima prijetno konsistenco in se zelo dobro razmazuje.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože