Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 64
Imam postarano in zelo občutljivo kožo, ki ji vedno primanjkuje vlage in se zelo zlahka razdraži. Gel mi popolnoma ustreza. Še vedno malo napne kožo, vendar ne kritično. Kul je, da je koža po enem tednu uporabe postala kot svila, zelo mehka in prijetna na dotik. Gel se zelo dobro peni, pri doziranju je treba biti zelo previden, ker je zelo tekoč in ga je enostavno iztisniti preveč.
Všeč mi je ta znamka. Imam tudi tonik iz te linije in je odličen. Je brez dišav in nežen. Po aktiviranju z rokami se speni.
Primerno za suho kožo, ne izsušuje, priporočam 👍🏼
Prijeten čistilni gel, brez dišav, ne draži, primeren tudi za suho kožo.
Gel je res odličen. Ima specifičen "vonj", ker ni odišavljen. Sprva sem se morala navaditi, ampak občutek po čiščenju je neverjeten. Koža je mehka, sveža in napeta. Zagotovo bo ostal v moji rutini.
Torej, kot pravi že naslov, je to najboljše jutranje umivanje, kar sem jih kdaj uporabila. Po njem se počutim čisto, brez občutka zategnjenosti ali suhosti. Morda se sliši klišejsko, ampak res komaj čakam, da si zjutraj umijem obraz z njim. Imam suho do mešano kožo, ki je nagnjena k aknam zaradi hormonskega neravnovesja, in resnično ohranja mojo kožo čisto. Trenutno sem na svoji drugi tubi in ga uporabljam že približno 6 mesecev in vidim razliko v primerjavi s prej.
Nežen čistilni gel, lepo očisti kožo in je ne izsuši 🙂
To čistilo za obraz sem kupila, ker sem slišala odlične ocene o njem. Bila sem navdušena nad njim in mislila sem, da bo čudežno zdravilo. Ne. Gre za povprečno čistilo za obraz na vodni osnovi. Osnovni vonj je nekoliko čuden, neprijeten, ni me pustil najbolj navlaženega občutka, bolj rahlo adstringenten občutek, in med uporabo nisem občutila nobenih pozitivnih sprememb. Na srečo ni povzročilo nobene škode, zaradi uporabe se mi na obrazu niso pojavili mozolji, moja koža po uporabi ni bila razdražena, vendar me ni prepričalo, da bi ta izdelek ponovno kupila. Seveda se to razlikuje od uporabnika do uporabnika, pri nekaterih deluje, za druge pa obstajajo boljše alternative.
zelo nežno, ne draži, potrebno je le malo, brez dišav ... res odlično
Prijeten z lahko peno in neverjeten po nanosu
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože