Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 5
Zelo lep izdelek, čeprav vonj ni ravno prijeten, meni precej smrdi. Učinka še ne morem oceniti, uporabljam ga šele kratek čas.
Odločila sem se, da preizkusim nekaj novega in znamka mi je všeč, zato sem posegla po tem izdelku. Izjemno sem zadovoljna ☺️ v kombinaciji s kremo (na fotografiji), ki je prav tako od te znamke, esenca deluje odlično. Pusti prijeten občutek na koži, krema pa se enostavno razmaže in vpije.
Idealen za vsakodnevno uporabo pod kremo, ima nežen vonj. Moja koža je bolj navlažena.
Odlična esenca, ne izsušuje, lepo diši, naredi, kar obljublja. Uporabljam jo po toniku, samo pritisnem pumpico na dlan in jo razmažem.
Res odlično. Po toniku se hitro vpije in pripravi kožo na kremo.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože