Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki







Mnenja – 3
Ta krema je tako čudovito mehka in bo moji koži dala potrebno hidratacijo. Zagotovo jo bom spet naročila.
Krema je res prijetna na koži, uporabljam jo v večerni rutini, kožo lepo nahrani, a brez občutka težnosti, poleg tega pa ima zelo spodobno sestavo brez nepotrebnih snovi, vsekakor priporočam, da jo preizkusite, nov paket že čaka doma, koža 37 let
Imam mešano kožo in sem iskala kremo za boljšo hidratacijo pozimi, krema ni nič posebnega, po nanosu sem si morala nanesti še eno, mislim, da ne vlaži dovolj. Zame je bolj primerna za poletje, nima močnega vonja in je gostejše konsistence. Ne bom je kupila več, ni mi preveč ustrezala.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože