Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 9
Že leta nisem našla losjona za telo, ki bi mi bil tako všeč. Zlahka se vpije, ne pušča mastnega občutka na koži in ima zelo sladek, prijeten vonj. Na koži ga lahko čutiš dolgo časa, res ima okus po zreli breskvi.
Losjon me ni navdušil, v embalaži ima prijeten vonj, na koži pa ne. Slabo se vpije, ostane bel in na splošno ni vreden tega.
Izdelek zelo lepo in intenzivno diši ter dobro vlaži kožo. Traja malo dlje, da se vpije, kar je verjetno edina pomanjkljivost. Embalaža je estetska, vendar sem bila pri odpiranju malo zmedena, saj sem ob prvi uporabi vedno odvila celoten pokrovček. :)
Na splošno lepo diši, vendar ni zelo občutno. Za nezahtevne :)
Vonj je čudovit 🤩
Balzama s tako lepim vonjem še nisem imela <3
Krema v obliki gela s prijetnim vonjem. Moja koža je zelo suha, ki jo lepo navlaži. Ostane malo mastnosti, se ne vpije popolnoma, vendar me ponoči ne moti. Priporočam 😊
Balzam, ki je gel, ki se po masaži spremeni v balzam. Vonj je lep, sama kozmetika pa ni preveč vlažilna. Imam suho kožo in mi to ni dovolj.
Povprečen balzam, ne zelo močnega vonja.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože