Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 7
Včasih imam zelo suho kožo in me strašno peče, zato sem ga na koncu vrgla v smeti.
Vidno zmanjša otekanje pod očmi in zmanjša tudi temne kolobarje.
Obožujem občutek nanosa tega seruma na oči 😊 Običajno ga nanesem zvečer, moja koža je navlažena in pripravljena na počitek 😊
Prijetna krema za oči, ima gelasto konsistenco, kar meni osebno ustreza, se hitro vpije in lepo vlaži. Po uporabi se mi je vidno zmanjšala jutranja oteklina okoli oči.
Zelo lepa in osvežilna krema za podočnjake. Vlažilna, lepo diši.
Zelo lahka, gelasta krema za oči. Ni ravno vlažilna, zato če iščete nekaj bogatejšega za res suhe predele okoli oči, ta verjetno ne bo dovolj. Ne draži oči in se hitro vpije.
Zelo dobra vlažilna krema za suho, zrelo kožo! Priporočam!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože