Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki








Mnenja – 14
Zelo ga priporočam. Ima prijeten vonj, za razliko od temno modre različice.
Delujejo odlično in zelo dolgo ohranjajo vonj.
Kupila sem ga na podlagi drugih mnenj. Vse so pisale o mehkobi las po uporabi. Imam barvane blond lase, posledicno so zelo krhki in suhi. Po prvi uporabi sem koncno imela lase kot pri frizerju. Je pa res da sem izdelek pustila na laseh 20min, ne 10 kot pise v navodilih. Super zadeva, definitivno bom ponovila nakup.
Kot vedno, v najboljši luči 🔥 Ta izdelek kupujem ne prvič ali celo drugič. Zelo ga priporočam. Sprva sem kupila dve ali tri ampule, nato pa sem začela kupovati celoten paket. Glavna stvar je, da si vzamete kratke odmore, da vidite rezultat. Resnično pomagajo in imajo prijeten vonj. Občutek je kot po salonu.
Po uporabi so bili lasje zglajeni in kot bi bili zaceljeni, tudi navlaženi, zelo prijeten izdelek.
To kozmetiko priporočam vsem desetim
V korejskih maskah so mi zelo všeč formule na vodni osnovi. Lase dobro navlažijo v dobesedno nekaj sekundah. Lasje so zelo gladki in spuščeni. So enostavni za česanje. Maska ne obteži las niti pri nanosu na korenine. Na laseh pusti neopazen film in jih zaščiti. Čeprav imam raje Masilove, jih je vredno poskusiti
Odličen izdelek. Lasje so lepo nahranjeni in mehki.
Dela točno to, kar je navedeno v opisu: to polnilo je sposobno spremeniti suhe in poškodovane lase v mehke in svilnate 😊 Nazadnje sem imela takšne lase po uporabi, ko sem bila otrok. :) Za moje lase do ramen je dovolj pol plastične steklenice.
Po uporabi izdelka so bili lasje zelo mehki in nahranjeni. Priporočam!! 💕
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože