Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.








Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 16
To je že moje drugo pakiranje, ki ga uporabljam. Uporabljam ga že približno pol leta, nanašati ga je treba vsak dan, da se vidijo kakršni koli rezultati - in ne pričakujte, da boste videli rezultate v enem tednu - res ne deluje tako. V prvih nekaj mesecih so mi spodnje trepalnice izjemno hitro rasle. Prej sem imela težave s tankimi in hitro izpadajočimi trepalnicami, zdaj po pol leta pa lahko rečem, da so mi trepalnice postale močnejše, so gostejše, a kar je najpomembneje, niso več videti tako kot na začetku. Nimam težav z občutljivostjo, nimam rdečih oči. Vsekakor priporočam.
Po treh mesecih vsakodnevne uporabe nisem opazil nobenega učinka - to je samo gel in to je to.
No, ne morem reči nič dobrega ali slabega o tem. Nisem pričakoval čudežev, in to je bilo res. Je dober izdelek, vendar na žalost ne prinaša veliko rezultatov.
Bila sem prijetno presenečena, saj sem glede na sestavo vedela, da ne smem pričakovati nobenih "čudežev" rasti (v primerjavi z dragimi serumi za trepalnice na trgu). Uporabljam ga od januarja/februarja in razlika je! Moje trepalnice in obrvi so bistveno gostejše, vendar ga je treba uporabljati vsak dan, da se po enem tednu vidi rezultat. Čeprav moje dlačice niso daljše, so veliko močnejše, čvrstejše in gostejše. Ima prosojno gelasto konsistenco, sploh ne draži oči.
Ta serum sem kupila pred približno mesecem dni in lahko povem samo dobre stvari. Vsak dan uporabljam umetne trepalnice in si včasih izpulim naravne, ampak s tem serumom mi trepalnice zelo hitro zrastejo nazaj in se zdijo močnejše in gostejše. Ne izpadajo več tako pogosto, z izdelkom sem zelo zadovoljna, zagotovo ga bom kupila še enkrat!!!
Aplikator s čopičem je zelo priročen, izdelek je obilen in dolgotrajen. Nima opaznega vonja, konsistenca pa je kot lahek, tekoči oljni serum. Ne zagotavlja opaznega učinka, vendar so trepalnice videti nahranjene in ohranijo svojo obliko ves dan, kar ustvarja rahlo "moker" učinek. Ne maram nanašanja maskare, zato so serumi, kot je ta, odlični za poudarjanje njihovega naravnega videza in bolj definirane oči. Vedno uporabljam podobne izdelke in moje trepalnice so dolge in goste – pogosto dobim komplimente o tem, kako lepo izgledajo.
Zaenkrat nisem opazila nobenih sprememb (pred kratkim sem ga začela uporabljati), vendar sem z njim zelo zadovoljna. Nima vonja, se ne lepi, ne draži in je enostaven za uporabo. Lahko ga samo priporočam.
Zelo skrbim za svoje oči in ne kupujem kar tako, in ker mi v zadnjem času veliko izpadajo in so tako redke, sem se odločila za to možnost in moram reči, da mi ni žal. Uporabljam jo že približno 2 tedna in vidna je razlika. Moje trepalnice so daljše, močnejše in gostejše.
Uporabljam ga od februarja, zato lahko rečem, da je serum vreden svojega denarja. Seveda ni nerealnega vau učinka, saj moje prvotno stanje (moje trepalnice pred uporabo tega seruma) ni bilo v groznem stanju, tako da bi lahko naredili fantastičen pred-potem. Vsekakor pa se strinjam s prejšnjimi ocenami, moje trepalnice so postale malo gostejše, močnejše, daljše, in to glede na to, da sem včasih zamudila 1-3 dni, torej ga nisem uporabljala zelo redno. Prijetna tekstura, ne peče v očeh, če ga ne razmažete preblizu očesa na sluznici :) Priporočam.
Serum uporabljam 3 mesece. Moje trepalnice so postale gostejše in močnejše. Odličen izdelek za to ceno, priporočam vsem. Nanaša se zelo enostavno in ne povzroča draženja.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože