Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki




Mnenja – 3
Serum je v steklenički in čudovito diši. Uporabljam ga zvečer pred kremo. Serum vlaži in pomirja suho kožo, opažam pa tudi posvetlitveni učinek. Z izdelki na tej spletni strani sem zelo zadovoljna in jih z veseljem uporabljam.
Lepo diši, se dobro vpije in moja koža se po uporabi dobro počuti. Vendar ne vidim nobenega posebnega učinka.
Uporabljam ga vsako jutro pred nanosom kreme za sončenje in moja koža ostane sijoča ves dan. Dobro se vpija in zelo prijetno diši.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože