Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 38
Odlično olje, zelo prijeten vonj, ni lepljivo! Za lase uporabljam samo izdelke te znamke in mi je res všeč!
Zelo nežen vonj, nisem mogla kaj dosti vohati, raje bi imela odišavljen vonj, ampak vem, da mnogi ljudje ne marajo močnih olj, zato bi bilo to idealno zate. Sama imam raje močnejše vonjave, ampak to je moja preferenca. Sicer pa je zelo nežno olje, ki ni preveč obremenjujoče za lase, saj se mi zdi, da večina olj moje lase naredi težke in mastne. Po umivanju sem si lase posušila z brisačo in dodala malo olja na sredino in konice, nato pa sem jih zelo nežno počesala in lasje se niso hrustljavi ali mastni, tako da je zame 10/10.
Veliko lažja formula kot olja iz drogerije. Moji lasje jo dobro vpijejo. (valoviti, zavozlani, gosti) Od zdaj naprej bom to zagotovo uporabljala. :)
Uporabim ga takoj po umivanju las, ne pusti jih mastnih, ampak so navlaženi. Olje ima zelo rahel, a prijeten vonj. Lepa embalaža je plus 😊.
Po umivanju si na lase nanesem olje, ki jih lepo navlaži in po sušenju lepo nakodra valovite lase.
Prijetno olje za lase, lepo diši. Nanesem ga na lase na polovici sušenja s fenom. Olje mi ne zmasti las, ampak jih pusti gladke in sijoče.
Zelo lepo olje z lepo teksturo, ki ne obteži las in ima zelo prijeten vonj.
vlaži in ne obtežuje
Uporabljam ga šele nekaj dni, ampak zdi se, da so se mi razcepljene konice zacelile, lasje so mehki. Uporabljam ga na vlažnih laseh, pa tudi naslednji dan po umivanju, ko se mi zdijo konice nekoliko bolj suhe.
Ni veliko
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože