Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 9
Veliko sem prebrala o pozitivnih učinkih azelaične kisline na kožo, nagnjeno k aknam, vendar nisem bila pripravljena, dokler nisem prejela vzorca od Ksisters! :) Zjutraj je bil moj obraz res manj rdeč, mozolji niso bili vneti, temveč precej suhi, vendar brez izsušujočega učinka. Dodala ga bom v svojo dnevno rutino nege kože in seveda bi rada preizkusila nove vzorce, za kar sem zelo hvaležna. Neverjetno je, da se zdijo celo vzorci Ksisters popolni za mojo kožo. Hvala! Te izdelke priporočam vsem. Odlične sestavine! Čudovito dišijo, čudovito izgledajo. Iskreno povedano, ne uporabljam več ničesar drugega. Zaljubila sem se v te izdelke in iz dneva v dan je moja koža bolj sijoča. V šoku sem :)
Najprej sem ob naročilu prejela vzorec in že po nekaj uporabah sem vedela, da želim različico v polni velikosti. Serum čudovito pomirja mojo kožo, pomaga pri rdečici in zagotavlja zelo udobno hidratacijo, ne da bi me obtežil. Tudi velik plus za Ksisters za njihovo storitev – z vsakim naročilom vedno prejmem veliko zanimivih vzorcev, kar mi omogoča, da odkrijem resnično odlične izdelke 😊
Ta elegantni serum pomaga zmanjšati videz por, uravnava proizvodnjo sebuma, vlaži kožo in ji daje sijoč, zdrav videz.
Ta serum je odličen za mojo občutljivo kožo z rozaceo, takoj se vpije, koža je mehkejša na dotik in rdečina se zmanjša. Priporočam ga, imam občutljivo suho kožo s Tzone.
Ta ampula mi je bila res všeč. Dobro pomiri kožo, pomaga zmanjšati rdečico in izenači ten kože. Tekstura je lahka, se hitro vpije in ne obteži kože. Z redno uporabo je moja koža videti bolj pomirjena in nahranjena. Popolna je za vsakodnevno nego, še posebej, če imam občutljivost ali izbruhe. Še naprej jo bom uporabljala.
To je odličen serum, moja koža je po uporabi vsekakor bolj mirna, žalostna sem le, da ga je tako malo. Morda ga bom poskusila še kdaj kupiti.
Dobila sem ga za darilo od Xisters, ni mi bil všeč, imam kožo (30+) s prvimi gubicami, izsušuje me, ne pušča sijočega zaključka, matira kožo, ni zame.
Po skoraj končanem postopku lahko rečem, da sem zelo zadovoljna! Imam občutljivo kožo z brazgotinami in opazila sem, da so se izboljšale, moj obraz pa je svetlejši!
Že dolgo sem izbirala serum z azelaično kislino in po branju številnih pozitivnih ocen sem se ustavila pri tem. Ta izdelek je dobra možnost za spoznavanje azelaične kisline, saj zaradi svojih sestavin deluje pomirjujoče in je primeren za občutljivo kožo. Prijetna tekstura, po kateri koža postane gladka. In ni vonja, kar je zame velik plus. Bom poskusila. In ne morem si kaj, da ne bi omenila dela ekipe ksisters. Vse je bilo hitro dostavljeno, blago je bilo dobro zapakirano in vse je bilo dobre kakovosti ❤️ K naročilu so priložili darila in dodali darilo za ocene, tako lepo ❤️
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože