Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Mnenja – 1
Ta tonik je nekaj posebnega. Kljub moji občutljivosti na dišave v izdelkih za nego kože me sploh ni dražil. Tekstura je žametna, bogata z vodo, ki kožo kot bi božala in negovala, vonj pa je čudovit. Všeč mi je, da se dišava po nanosu ne zadrži predolgo in je nežna. Tudi embalaža je čudovita, počutiš se, kot da si kupil stekleničko parfuma, res se splača hraniti ga tudi po tem, ko je vsebine zmanjkalo. Vesela sem, da sem ga kupila. Toplo ga priporočam vsem. Vredno ga je poskusiti.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože