Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Mnenja – 1
Maska je čudovita! Uporabila sem ga že trikrat in sem super šokirana, ker mi ni dražil kože (in veliko negovalnih izdelkov mi dela alergijo). Nosila sem jo vso noč, zjutraj pa sem jo sprala in opravila jutranjo rutino – steklena koža, ki je ostala po tej maski, je čudovita. Zagotovo bom kupil še kakšen paket. Edina pomanjkljivost, ki bi jo lahko izpostavil, je doslednost. Maska je nekoliko podobna gelu in je malo lepljiva, zato morda ne bo všeč vsem.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože