Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 1
Izjemno dobro vlažilna krema za roke. Žal ima zelo neprijeten vonj - v bistvu se mi zdi, kot da so proizvajalci želeli izdelek narediti brez dišav in hipoalergen, rezultat pa je nekaj podobnega farmacevtskemu vonju, kar mi je zelo neprijetno. Zato ena točka manj. Vendar bom kremo zaradi popolne hidratacije zagotovo obdržala in jo uporabljala v službi, kjer veliko delam z razkužili - mislim, da je odlična za obnovo kožne bariere.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože