Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 13
Lasišče mi je ostalo čisto in lasje se mi ne mastijo tako hitro. Pusti lep sijaj.
Imam zelo mastne lase, ta šampon mi je zelo pomagal, steklenička pa je velika, tako da zdrži dolgo časa.
Kljub imenu na embalaži priporoča umivanje las s tem šamponom dvakrat na dan. Kaj točno ta šampon počne? Logično je, da naj bi preprečil tako pogosto umivanje las. Kot šampon je v redu, vendar z njim ni nobenega izboljšanja; lasje se prav tako hitro zmastijo.
Šampon mi je všeč, lasje so zaradi njega lahki in je zelo prijeten.
Najboljši šampon za mastne lase, kar sem jih preizkusila, pa naj bo drogerijski ali parfumerijski. Šampon je nežen in pusti lase mehke in nahranjene, lasje se po njem opazno manj mastijo, embalaža šampona pa je dolgotrajna :)
Zelo sem se veselila tega šampona. Razlike pri mazanju las žal nisem opazila. Zdi se mi, da so morda celo malo bolj mastni kot pri drugih šamponih, zato ga ne bi priporočala za mastenje. Moram pa povedati, da mi lasje sedaj veliko manj izpadajo kot sicer, po vsakem umivanju pa imam še dolgo dišeče in mehke lase. Tudi balzam ni potreben, saj se lasje tudi brez njega lepo razčešejo. Prej ga ne bi priporočala, ker ne zadovolji občutka čistoče po umivanju las in nikakor ni pomagalo pri mastnih laseh.
Imam skodrane lase, zgornji del las se hitro zmasti, spodnji del pa se zelo skodra. Na žalost mi ta šampon ni nič pomagal, lasje so bili po njem slabši. Ne priporočam za ta tip las.
Na začetku sem bil nekoliko skeptičen, a ker sem trpel zaradi izpadanja las, sem želel poskusiti ta šampon. Vesela sem, da sem to storila, saj sem videla, da mi lasje po vsakem pranju vedno manj izpadajo. Vonj je nekoliko neprijeten, a se ga navadiš. Ponovno ga bom kupil, ker je moj prvi nakup skoraj prazen.
Bila sem zelo razočarana. Takoj po prvem pranju me srbi glava. Zdržala sem še tri pranja, mogoče..... A žal mi ta šampon ni ustrezal, kar je dovolj za 20€. Tako imam poleg mastnih las sedaj še prhljaj od njih... In hkrati so bili moji lasje dejansko lepi, sijoči in brez skodranja. Tri dni si nisem mogel niti glave umiti. Če se prilega in vas takoj po prvem pranju ne srbi glava, potem ste zmagali.
Imam goste, tanke in dolge lase, ki se hitro mastijo samo zato, ker so tako mehki in gladki. Zato jih moram vsak večer umiti in posušiti s fenom. Znamka Daeng Gi Meori pa mi je bila zelo všeč in ni moj prvi izdelek iz te linije. Njihovi naravni šamponi so vrhunski, moje lase pustijo mehke, negovane in zelo sijoče. Ne draži kože, ne tvori prhljaja. Vonj šampona je orientalsko/azijski in topel, kot mi je všeč. Malce spominja na vonj kadila ali dišečih palčk, skratka kot ob obisku res dobre čajnice s pomirjujočim vzdušjem. 😊🙏🏻 Konzistentnost je nekoliko lepljiva, a nič hudega, vsaj ni nevarnosti, da bi mi med umivanjem odmerek pomotoma padel iz dlani.😅 Toda nova oblika in pokrov/črpalka sta bila zame pravi šok, ker črpalke ni mogoče upravljati! Sprva sem celo mislila, da sem prejela čisto drug izdelek. 😂 Vendar sem se šele ob preverjanju EAN-a pomirila in ugotovila, da gre le za drugačen videz istega izdelka.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože