Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki






Mnenja – 3
Maska je odlična, moji lasje so čudovito sijoči, priporočam, da jo po umivanju včešete v lase in ne samo 'nanesete' na glavo, nato pa po nekaj minutah sperete in nanesete balzam. Zagotovo jo bom kupila še enkrat.
Imam goste, barvane lase. Pred in po uporabi maske dejansko vidim razliko.
Žal mi ta maska ni ustrezala za moje tanke, beljene lase. Konsistenca je precej gosta in kremasta, a žal sploh ne prodre v lase – samo ostane na površini, po izpiranju pa je učinek praktično ničen. Ni nege, ne krepitve ne glajenja; ne čutim niti učinka navadnega balzama, kaj šele regeneracijske maske. Moji lasje so po uporabi popolnoma enaki kot prej – suhi, na konicah trdi in brez sijaja. Vonj je prijeten, a za moj okus preintenziven.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože