Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 17
To kremo sem kupila prvič in mi je bila res všeč! (Priložena fotografija popolnoma porabljenega kozarčka je dokaz za to 😁). Ima čudovito sestavo, prijetno, ne tekočo, a ne gosto kremasto strukturo, prijeten, nevsiljiv, skoraj neopazen vonj in kar je najpomembneje - kožo resnično kakovostno neguje in vlaži, brez pretirane lepljivosti. Imam mešano kožo in sem jo uporabljala ~4 mesece od novembra do vključno marca. Nameravam jo ponovno kupiti jeseni (za poletje bom poskusila še eno lažjo kremo), pa tudi podariti jo mami. Edina pomanjkljivost je cena. Ampak kakovostne kreme imajo vedno višjo ceno. Priporočam jo.
Odlična izbira za vse, ki iščejo zanesljivo kremo za obnovo kožne pregrade, pomiritev in dolgotrajno hidratacijo brez nepotrebnega draženja.
Odlična krema, ima tako posebno želatinasto kremasto konsistenco, pomirja kožo in se dobro vpije. Moja koža je bolj odporna.
Čudovito vlaži, pomirja rdečico in pospešuje celjenje zaradi bakrenih peptidov. Popolno za to zimo in za močno regeneracijo.
👍
Kupila sem ga že 3-krat, imam zelo mastno kožo, ampak se popolnoma prilega, je zelo lahek, ne obteži kože in po nanosu ni filma.
Uporabljam jo že več kot eno leto, naročila sem jo že večkrat. Najboljša krema, kar sem jih kdaj uporabila.
Priporočam
Všeč mi je tekstura, ki je zelo gladka in kremasta kot jogurt. Koža je že po prvem nanosu navlažena in pomirjena. Odličen učinek po nočnem nanosu - ožje pore, bolj gladka in polnejša koža. Na splošno je super, čeprav lopatica ne bi škodila.
Obožujem naročanje kozmetike na spletni strani Ksisters, velika izbira znamk, hitra dostava, najlepše pa je, da je vedno veliko darilc in vzorcev, priporočam, zagotovo še naročim
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože