Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 17
Zelo ga priporočam. ✨ Čudovito izenači ten kože, ne ustvarja učinka maske in daje naraven zaključek. Koža je videti sveža in sijoča ves dan.
Zame je to najboljša CC krema, preizkusila sem jih že kar nekaj. Zelo dobro se vpije in izenači ten kože. Preprosto neverjetna je!!! Priporočam jo.
Ima lahko konsistenco, se čez dan ne grudi in je brez dišav. Vendar pa je rok uporabe šest mesecev po odprtju embalaže, kar je zame slabost, ker imam še vedno polovico kreme in sem jo morala tako ali tako zavreči 😔
Ta CC krema se mi je zelo dobro obnesla, še posebej za vsakodnevno uporabo. Ima lahko prekrivnost, zato ne prekrije popolnoma nepravilnosti, vendar odlično poenoti ten kože in ji da svež, zdrav videz. Na obrazu je praktično neopazna – ne obteži ga, ne ustvari učinka maske in se brezhibno zlije s kožo.
Odličen je, ker ne povzroča alergij ali draženja. Lepo prekrije rdečico in manjše nepravilnosti. Edino, kar mi je žal, je, da ni na voljo v temnejšem odtenku. Zame je veliko presvetel in izgleda nenaravno.
Čudovito se prilagodi barvi kože, jo poenoti, precej dobro prekrije in zdrži ves dan, pa sploh ne veš, da je tam. Preprosto neverjetno.
Lahka CC krema, ki ne izsuši moje kože, se lepo prilagodi mojemu tenu kože. Izgleda naravno in se enostavno nanaša. Krema je s pumpice bela, ko pa jo nanesem, se prevzame barve kože.
Ta CC krema je popolnoma prelomnica👍🏻 Ne segam po ličilih ali drugih BB/CC kremah. Je zelo prijetna, prilagodi se vsakemu tenu kože in kar je najboljše, je, da mojo kožo naredi popolnoma porcelanasto🥰 Samo malo rdečila za lica dodam in moja koža je popolnoma sijoča. Imam občutljivo kožo in me sploh ne draži, ker je moja koža navlažena. Imam akne na čeljusti, ki jih ne prekrije popolnoma, še vedno je CC krema, ampak vsekakor 80%🙏🏼❤️ Priporočam jo 👍🏻👍🏻
Zelo sem zadovoljna. Do sedaj sem uporabljala predvsem BB kremo, ampak odkar mi je začela poudarjati gube in pore, sem iskala alternativo. Ne nosim veliko ličil, zato sem si želela nekaj, kar bi izenačilo ten kože, nežno prekrilo nepravilnosti, imelo naraven odtenek in se ne bi gubalo. Odtenek se je popolnoma ujemal, obstojna je skoraj cel dan.
Čudovita krema za obraz, ki se lepo prilagodi tenu kože. Lahka prekrivnost in satenast zaključek. Popolna za vsakodnevno uporabo in pod ličili. Dodaten bonus je zaščita pred soncem SPF40. To je prvič, da jo naročam, vendar mi je že všeč. Zagotovo jo bom kupila še enkrat. Priporočam jo!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože