Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 14
Gosta obnovitvena krema zelo dobro prekrije pore, najbolj pa mi je všeč mat zaključek. Konsistenca, čeprav gosta, se dobro vpije in se ne počuti kot maska. Za mešano/mastno kožo zjutraj v topli sezoni ne bo delovala, za zvečer pa je odlična. Naročila bom še več. Edina pomanjkljivost zame je izliv, krema je gosta in jo je težko iztisniti, cela tuba je nagubana.
To je fantastična krema za obnovo kožne pregrade. Ni samo za suho kožo. Imam mešano kožo in na nekaterih predelih (T-cona, nos) se mi je koža prej zelo luščila. Zdaj je tega ni več in moja koža je videti bolj zdrava. Naročila sem isto kremo za svojo mamo, ki ima rozaceo!
To kremo sem kupila na priporočilo blogerk na TT in sploh nisem preverila, za kateri tip kože je namenjena. Imam mešano/mastno kožo, ampak ta krema je resnično čudovita! Dobro vlaži in se hitro vpije. 100% jo priporočam. P.S. Najlepša hvala za čudovito embalažo in darila!
Sedaj je ta krema osnova moje nege. Imam zelo občutljivo kožo. In ta krema je zame top 1. Zato jo bom naročila še enkrat)
Imam suho kožo, krema je odlična, uporabljam jo ponoči skupaj s tonikom iz te linije.
Odlična krema in tonik. Uporabljam ga tako pred kot po nanosu ličil. In moja koža je vedno videti sveža, navlažena in zdrava.
Kot žrtev marketinga sem se odločila kupiti to kremo in mi sploh ni bila všeč. Je zelo gosta in težka, maši pore in vsebuje olja, ki na obrazu ustvarijo film, kar lahko povzroči izbruhe, če imate kožo, nagnjeno k aknam. Nisem mogla razumeti navdušenih ocen in navdušenja nad to kremo. Mislim, da bi bila ta krema odlična za zelo suho kožo. Moja koža je mešana, občutljiva in nagnjena k izbruhom aken.
Čudovita krema, zelo dobro vlaži in neguje mojo kožo. Prijetna tekstura. Priročna embalaža, ki omogoča nadzor nad pravo količino kreme.
Krema je odlična! Odlično deluje na moji občutljivi mešani koži! Uporabljala sem jo pozimi in ni bilo nobenega draženja ali izsušitve 👍👍👍
Zelo prijetna konsistenca, brez dišav, za občutljivo kožo
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože