Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki









Mnenja – 5
Od nočne maske sem pričakovala malo več, ampak kot balzam je ta zadeva vrhunska. Lepo obarva in ima prijetno konsistenco ter vonj. Vsekakor bom kupila tudi druge vrste ♥
Čudovita maska, vlaži in hrani
Ima zelo prijeten vonj, ki ni premočan ali umeten. Po uporabi so ustnice lepo navlažene, mehke in videti bolj zdrave. Cenim, da maska ni lepljiva in je udobna za nošenje. Uporabljam jo ne samo ponoči, ampak tudi podnevi kot balzam, ker ustnice dobro nahrani in jim da lep videz. Na splošno sem z izdelkom zelo zadovoljna.
Zdelo se mi je malo, ampak na ustnicah se ne porabi veliko, dolgo zdrži. Zjutraj so ustnice voljne, mehke in tako polne. Brez premočnega vonja. Všeč mi je.
Obvezen kos za zimske mesece. Čudovito diši in vlaži 💋
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože