Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 2
Po dveh tednih uporabe dejansko vidim rezultate. Moja koža je bolj gladka in nahranjena. Mislim, da nima vonja, ampak meni je to v redu.
Krema je odlična, videz kože na telesu res izboljša in jo naredi bolj čvrsto, kljub temu da imam res občutljivo kožo mi krema vseeno zelo odgovarja. Losjon/krema se res lepo razmaze in se hitro vpije- ne pusca mastnega filtra. Vredna nakupa!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože