Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 11
Masko za obraz sem nanesla po toniku in serumu proti aknam. Po dveh urah in pol se mi je začela luščiti na bradi, nosu in čelu. Na površje je prinesla 1-2 majhna mozolja, a je obstoječe globlje mozolje potegnila navzdol. Na obrazu je zelo, zelo hladilna, skoraj malo preveč, imela sem občutek, kot da mi koža pod njo zmrzuje. Mislim, da sta 2 uri dovolj, ni vredno je pustiti celo noč, sijaj ostane do naslednjega dne, po odstranitvi pa nanesem celo vlažilno kremo.
Ta maska je neverjetna, zelo dobro vlaži, zateguje, odstranjuje rdečico in zmanjšuje vnetje. Posebna zahvala za darila, ki so bila vključena v moje naročilo, so zelo lepa. Naročila bom še več. Visokokakovostni izdelki, samo originalni.
To je že tretja maska te znamke, učinek je viden že po dveh urah uporabe, tokrat pa sem jo imela celo noč in zategovanje ter glajenje kože je še bolj intenzivno. Dobro se oprime oblike in ne moti, le previdni morate biti pri rokovanju z njo na nohtih (meni je prvič uspelo narediti luknjico :))
Odlična sprostitev za moje telo, zelo dober občutek po prebujanju. To bo moja obvezna ponudba!
Masko delam že drugič, odlična je, priporočam jo ❣️
Občutila sem dolgotrajen učinek, moj obraz je nekaj dni sijal. Pustila sem ga tudi na koži približno 3-5 ur.
To je moja druga maska, moja koža se po njej počuti res lepo. Pustim jo delovati približno 3 ure in moja koža se po tem počuti lepo še več dni!
Odlična maska. Priporočam jo vsem. Pri meni je dobro delovala – imam problematično, mešano kožo.
Preizkusila sem že vse vrste, ampak ta zeleni top! Vse drži odlično, nanesti ga je treba le za 3-4 ure. Imela sem ga celo vso noč, zame je tako dolgo nepotrebno.
Maska je preprosto neverjetna. Moja zrela koža je po uporabi lepa, gladka in sijoča. Gube so zmanjšane. Zelo jo priporočam.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože