Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki

Mnenja – 2
Žal je povzročil draženje. Moja koža je občutljiva, a mastna. Serum sem uporabila samostojno brez aktivnih sestavin, nanesla sem zaščitni faktor in kljub temu sem imela draženje. Kljub temu ima izdelek lepo konsistenco, se enostavno razmaže in je učinkovit. Velik plus je pomanjkanje dišave, vendar žal ni primeren za občutljivo kožo. Morda bi ustrezal nekomu, ki uporablja višje koncentracije.
Ta serum sem kupila prvič in moram reči, da mi je res odličen👌koža je čudovito sočna, odlična hidratacija, na splošne rezultate moram še malo počakati, ampak prvi vtis je odličen. 100% ga bom kupila spet, ko ga bo zmanjkalo🔝
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože