Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Mnenja – 3
Obliži sicer navlažijo obraz, vendar ne dajo prav tistega vau učinka dolgotrajne navlaženosti, ker ga nisem opazila, gre le za začasno navlažitev.
Sestava je odlična, koža je lepa, vendar mi ni všeč način uporabe. Tamponi so tako gelasti in sluzasti, da ti med uporabo drsijo iz roke. Sploh jih ne maram uporabljati. Če bi bil izdelek v obliki tonika, bi bil boljši. Ponovno ga uporabljam, vendar ga ne bom več kupila.
Obožujem blazinice za tonik; zagotavljajo vlaženje in učvrstijo obraz, ne da bi kožo izsušile čez dan.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože