Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.











Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 196
Ne uporabljam ga vsak dan, ker vsebuje različne kisline, uporabljam ga 2-3 krat na teden. Izdelek je odličen, še posebej po čiščenju kože.
Vsako jutro je to obvezna nega za obraz, vrat in dekolte - idealno za mastno kožo - vlaži in zožuje pore
Kupila sem celotno linijo - serum, tonik in olje. Zelo mi je bila všeč. Moja koža je navlažena in brez rdečice. Zdaj želim preizkusiti še en tonik iz druge linije, vendar mislim, da bom tega naročila še enkrat. Zelo sem zadovoljna.
To je moj prvi tonik in na splošno imam pozitivno izkušnjo. Moja koža je rahlo navlažena in ima nežen, zdrav sijaj. Konsistenca je vodena, vendar na koži pusti lahek, prijeten film. Zlahka se razmaže in je prijeten za uporabo. Hvala za hitro dostavo in čudovite brezplačne darilce 💛
Ta izdelek uporabljam po maski za čiščenje por iz iste linije. Moja koža je dobro navlažena in pripravljena na naslednji tretma. Steklenička je lepa in velika, zato bo zdržala kar nekaj časa. Obožujem to znamko in komaj čakam, da preizkusim vse njihove izdelke. Obožujem to znamko.
Zelo prijeten tonik. Vonj ni moteč.
Zelo dober izdelek, priporočam.
Zelo prijetna in negovalna esenca. Koža je po uporabi lepo nahranjena. Embalaža ob redni uporabi zdrži skoraj 2,5 meseca. Meni je odlična in jo bom še naprej uporabljala.
NAJBOLJŠE, UPORABLJAM ŽE 1 LETO, ZA MASTNO IN NORMALNO KOŽO
Voda pomirja, vlaži in posvetli kožo. Zagotovo bom kupila še enkrat, nimam se nad čim pritoževati!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože