Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.







Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 51
Priporočam ga, ker so vsi serumi te znamke preprosto odlični.
Še posebej mi je všeč, da nima vonja. Hitro in enostavno se vpije, ne pušča mastne, lepljive plasti. Po uporabi je bila moja koža opazno mehkejša, rdečina pa se je zmanjšala že po nekaj dneh.
Serum sploh ni odišavljen, kar je idealno za problematično kožo. Lepo in hitro se vpije v kožo, ne pušča mastnega filma. Po uporabi se vedno počutim navlaženo. Kupila ga bom znova ❤️
Cenejši izdelki lahko naredijo enako kot ta. Prijeten je na koži in po uporabi nimam lepljivega občutka na obrazu.
Najboljši serum te znamke
Odličen izdelek, uporabljam ga v svoji jutranji rutini nege kože, ima odlično konsistenco in mislim, da je popoln za občutljivo kožo.
Ta serum mi je zelo všeč! Enostaven za uporabo, brez vonja in ni lepljiv. Moji koži da svež videz.
Trpim zaradi rozacee in večina izdelkov mi peče kožo. Ta serum pomiri mojo kožo in z redno uporabo je manj rdeča in občutljiva. Nanesti je treba le nekaj kapljic, zato serum traja kar dolgo. Kupujem ga večkrat.
Serum je primeren za občutljivo, problematično kožo. Uporabljam ga, kadar je moja koža razdražena in zategnjena. Uporabljam ga predvsem zvečer, zjutraj pa je moja koža navlažena in pomirjena.
Lahka gelasto-vodena tekstura, ki se hitro vpije v kožo. Kljub majhni velikosti je obstojna dolgo časa. Nima vonja, zato je primerna za občutljivo kožo. Odlično vlaži in pomirja :)
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože