Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 3
prijetna konsistenca, hitro vpija in prijetno vlaži
Zelo dober serum, res hitro se vpije, ne pušča lepljivega občutka, vendar ni tekoče konsistence, je gostejšega okusa. Vonj ni slab. Je vlažilni, ampak po porabi celotne stekleničke nisem občutila velikega vau, serum je kot serum.
Ta serum dela čudeže za mojo mešano kožo, po nanosu koža postane čvrsta, gladka, kot bi bila 'zategnjena', sijoča, ustvari učinek steklene kože. Preizkusila sem že druge peptidne serume, ampak ta je zame neprimerljiv. Brez vonja, konsistenca gostejša od vode. Ne izsuši, ne odpada.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože