Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 20
Imam mastno kožo in linija Anua Peach mi je s svojim opisom padla v oči. Iskala sem nekaj vlažilnega in koristnega za razbarvanje. To kremo sem uporabila s serumom iz iste linije in vsekakor vidim izboljšanje. Krema je podobna gelu, se enostavno in hitro razmaže, zato mislim, da je tudi učinkovita. Koži daje sijoč učinek.
Imam mešano kožo in se mi ni zdela dovolj vlažilna, čeprav sem uporabila anua tonik, ki ga obožujem, vendar ta krema ne zadrži vlage in posledično je moja koža po nekaj urah suha. Morda je idealna za mastno kožo poleti, vendar je ne bom kupila več. Poleg tega zelo hitro zmanjka.
Odlično!!! Zelo dobra krema za obraz z breskvino barvo. Moja koža se je takoj izboljšala in se dobro vpija.
Imam že več paketov, imam atopijski ekcem, celotna linija tega izdelka mi je zelo pomagala, odkar ga uporabljam, ekcem nima več nobene možnosti. Hvala.
Odlična krema, ne obremenjuje kože, je rahlo mastna, zato je popolna za hladnejši letni čas, vendar se hitro vpije.
Super gel krema se hitro vpije
Uporabljam tudi druge izdelke iste znamke in sem še vedno zadovoljna. To kremo sem izbrala iz radovednosti in po branju ocen, ki so vse odlične. Strinjam se.
Če iščete nekaj za svojo mešano kožo, kar vas ne bo obtežilo, ampak jo bo popolnoma navlažilo in poskrbelo za sijaj, potem ne odlašajte!
Tako kot prejšnja Anua krema, tudi ta ni razočarala. Krema je lahka, a hkrati odlično vlaži in neguje kožo. Uporabljam jo pod ličili za vsakodnevno nego. In ta čudovit vonj 😍
Imam suho in občutljivo kožo, staro 40+ let, ampak ta krema je absolutno odlična. Koža je po njej navlažena, ni mastna, ni reaktivna. Pigmentacija je enakomerna, po 14 dneh so se pigmentne lise posvetlile. Navdušena sem. Uporabljam celotno linijo ANUA Peach.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože