Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 235
Eden najboljših tonikov za poletje, kar sem jih kdaj preizkusila. Kupila ga bom znova in znova 🤍
Dobila sem ga kot darilo ob večjem naročilu in lahko rečem, da je res dober, zdaj ne morem brez tonika. ❤️❤️
To je moj prvi nakup te znamke in zagotovo ne zadnji! Sprva sem ga kupila zaradi odlične cene, a po enem tednu uporabe lahko rečem, da je veliko boljši od mnogih drugih izdelkov drugih znamk na trgu. Uporabljam ga za jutranjo in večerno rutino, morda pa tudi čez dan za osvežitev. Ne pušča lepljivega, trpkega občutka in nima neprijetnega vonja, ampak daje občutek svežine, čiščenja in nenazadnje dodatno neguje kožo. Rdečina po aknah se je znatno zmanjšala, hidracija kože je veliko bolj zadostna, izločanje sebuma se postopoma uravnava in koža dobi bolj zdrav videz – vse to po samo enem tednu. Seveda ga lahko samo priporočim drugim k-sestram!
Ta tonik je čudovit!!! Moja koža je po uporabi opazno bolj navlažena in gladka, po enem tednu pa sem opazila manj izbruhov mozoljev na obrazu. Fantastičen je!
Pomirja rdečico in vlaži. Lahkoten in prijeten. Toplo priporočam.
Imam mastno kožo na T-coni in ta tonik je odličen izdelek za mojo težavo. Uporabljam ga v svoji vsakodnevni rutini in ga ne morem dovolj prehvaliti. PS: ker mi je zmanjkalo (seveda sem naročila več), žal ne morem objaviti fotografije :))
Tonik je prijeten, uporabljam ga že dolgo časa. V kombinaciji z esenco lepo zgladi kožo.
O izdelkih še ne morem reči ničesar, moram jih še dlje preizkusiti. Kar se tiče hitrosti, embalaže in vzorcev, pa je to najboljša trgovina, s katero sem imel opravka v zadnjem času.
Moj novi favorit! > Uporaba te kreme je čisti užitek. Kapsule se brezhibno zlijejo s kožo in dajejo takojšen občutek globoke nahranjenosti in gladkosti. Zahvaljujoč niacinamidu sem opazila, da je moj ten kože bolj enakomeren in da ima čudovit sijaj. Zadetek v polt!
To je neverjetno! Dobila sem ga za darilo in pravkar kupila polno velikost. Imam mešano kožo z mastnim T-cono. Moja jutranja rutina je ta tonik + serum z vitaminom C + krema za sončenje in ta tonik me veliko manj masti. Ko ga ne uporabljam, postane moja koža mastna v nekaj urah. Poleg tega se mi zdi, da je moja koža na splošno boljša. Zagotovo bom spet kupila.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože