Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 9
Preizkusila sem že več krem, ki mi niso vedno ustrezale, predvsem zato, ker so vsebovale določene sestavine, ki so mi mašile pore. Zame je bil to začaran krog: uporaba pilingov mi je pomagala pri aknah, a oslabila kožno pregrado, ki sem jo želela okrepiti in obnoviti s kremo s ceramidi. Vendar so mi te kreme mašile pore. Ta krema mi je pomagala, ker lahko pomiri in regenerira kožo, ne da bi jo mašila. Priporočam jo vsem, ki imajo podobne težave.
Ta krema mi je bila res všeč. Zelo primerna je za mojo suho kožo, ne pušča lepljivega občutka. Odlično vlaži. Meni zelo ustreza!
Res je super vlažilna krema, uporabljam jo vsak dan. Zelo hitro jo pojemo in je res dobra.
Ne morem reči, da je ta krema kaj posebnega, je pa dobra osnovna vsakodnevna krema za vse tipe kože. Ima lahko teksturo, brez vonja, dobro vlaži. Ali ni dovolj za normalno kožo pozimi pri -10 (in kaj je sploh dovolj v takem vremenu?) Velika tuba, dolgo zdrži, začela sem jo uporabljati tudi na rokah in pomagala je obnoviti suho kožo. Za preobčutljivo kožo bi jo priporočila previdno, moja koža je občutljiva in prvih nekaj minut po nanosu je postala malo rdeča, vendar brez neprijetnih občutkov. Morda gre za individualno reakcijo na kakšno sestavino. Vseeno pa je krema dobra in vredna poskusa.
V primerjavi s kremami iz drogerij je ta krema daleč zmagovalka. Koža je navlažena. Končno krema, ki ne draži moje kože. Nekaj dni sem poskušala izbrati zaščitno kremo in ta je zmagovalka.
Uporabljam ga ponoči in zjutraj imam lepo, svežo kožo. Zame serum pri super kremi sploh ni potreben.
Imam občutljivo kožo, precej suho, in najti primerno kremo sploh ni enostavno, ampak ta mi je ustrezala, ni gosta, se dobro vpije, koža pa je res navlažena in prijetna na dotik. Priporočam jo.
Odlična krema, ima lepo teksturo 😍 in tudi sestava je odlična, priporočam jo 👍🏼
Krema je odlična, sestava je bogata s sestavinami, ki podpirajo bariero kože. Popolna za zvečer in/ali pri uporabi zdravil proti aknam (retinoidi ali tretmani). Ne maši por, kar je pri kremah te sestave in konsistence precej redko. Ni dišav, zato bo ustrezala tudi tistim z občutljivo kožo. Izdelek je cenovno ugoden, količina v embalaži pa je precejšnja (100 ml), kar zadostuje za dolgo časa. Tekstura je prijetna - ko jo iztisnete iz tube, je krema videti gosta, ko pa jo razmažete po obrazu, tekstura postane kremast sorbet, se hitro vpije in ne pušča močnega mastnega sijaja ali občutka teže. Koža jo poje in je nahranjena. Priporočam jo! :)
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože