Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Mnenja – 1
Ta gel za prhanje me je zelo prijetno presenetil. Ima čudovit, pomirjujoč vonj, ki je sproščujoč in naredi vsako prhanje bolj prijetno. Intenzivnost vonja ni tako močna, kot sem pričakovala, vendar ostane na koži še nekaj časa po uporabi, kar je zelo prijetno. Kar najbolj cenim, je to, da je nežen do občutljive kože. Po uporabi nimam srbenja ali neprijetne zategnjenosti, nasprotno, koža je lepo navlažena, mehka in udobna. Najti gel za prhanje, ki dobro vlaži in ne draži občutljive kože, ni vedno enostavno, in ta izdelek to počne odlično. Na splošno je to zelo prijeten gel za prhanje, ki ga bom zagotovo kupila še kdaj. Postal je eden mojih najljubših izdelkov za vsakodnevno nego.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože