Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 1
To je bilo veliko tveganje, saj ni bilo ocen, šampon pa stane kar precej €. Ker pa šamponi, ki sem si jih ogledovala, niso imeli dobrih ocen, sem se odločila tvegati. Iskreno povedano, sem prijetno presenečena. Po razpakiranju embalaže je škatla neverjetno dišala, sama steklenička pa čudovito diši. Šampon ima gostejšo konsistenco, vendar mi to ne moti, porabim manj, v šamponu so nežne luščilne kroglice, po umivanju las se lepo ohladi in kar je super, res očisti moje lase, naslednji dan sploh niso mastni (imam zelo mastne lase). Vsekakor ga priporočam.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože