Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki







Mnenja – 3
Ta zadeva je absolutno najboljša :-) Že celo življenje imam težave s suhimi ustnicami, preizkusila sem že veliko izdelkov, ampak nič se ne more primerjati s tem :-) Nanesem ga ponoči in zjutraj imam lepo navlažene ustnice, čez dan pa lahko uporabim celo povsem navaden balzam.
To je tako lepo. Zelo dobro navlaži, ustnice so po uporabi mehke in regenerirane.
Med najboljšimi izdelki za nego ustnic, kar sem jih kdaj uporabila. V obliki gela globoko vlaži in ima odlične lastnosti za obnovo razpokanih ustnic. Uporabljam ga vsak večer kot masko, odličen pa je tudi za dnevno uporabo, če ga nanesem v majhnih količinah. Zdrave, polne ustnice ❤️
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože