Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki





Mnenja – 7
Občutila sem olajšanje, imam občutljivo, alergično in suho kožo ... zelo malo izdelkov ne povzroča izbruhov mozoljev/rdečine itd. Ampak tukaj sem, moja koža je posvetljena, navlažena in hidrirana. Izdelek ne maši por, ima gelasto konsistenco in se hitro vpije.
To je moja druga steklenička tega seruma. Je lahek gel, ki se hitro vpije, a učinkovito vlaži in ne maši por. Zagotovo bom kupila še eno stekleničko :)
Kul zelo pomirja mojo aknasto kožo malo predrago po mojem mnenju (ni velika steklenica)
To sem začel uporabljati pred nekaj tedni, vendar se je moja koža zelo izboljšala! Resnično zmanjša mojo pordelo kožo (rekel bi, da je res dober za poletje, saj moj obraz postane bolj rdeč kot običajno) in zelo pomaga pri aknah. Običajno je moja koža z esencami ali serumi bolj lepljiva, vendar tega ne počne, ampak je lahkoten. Resnično priporočam ta izdelek!
Zelo nežna esenca, moja rdeča in občutljiva koža je takoj pomirjena 🥰
Vsekakor sem čakala Abib v K-sisters. Kremo Sedum Hyaluron mi je podaril prijatelj iz Seula in bila je najboljša poletna vlažilna krema, ki sem jo lahko imela. In tudi njihova Heartleaf essence ni razočarala. Je lahka, naravno brez parfumov, vlažilna in mi ne povzroča prav nobene rdečice, kar pomeni, da prvo uro dneva nisem rdeča kot paradižnik. Odličen izdelek za plastenje. Toplo priporočam.
Kakšnih velikih rezultatov nisem opazila, je pa moja koža bolj navlažena in to je to. Uporabljam ga po nanosu Glow Seruma iz Pyukanga in koža postane bolj sijoča in navlažena.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože